pruh

 

VYBAVENÍ KLUBOVÉHO FIT CENTRA ČINKÁRNA

POSILOVACÍ ČÁST

POSILOVACÍ STROJ NA STEHNA

stroj stehna s

Leg press je určen pro procvičení stehenních svalových skupin, především pak svalů na zadní straně stehen, kde posílíte především dvouhlavý sval stehenní, dále pak velký sval hýžďový. Na přední straně nohy zapojujete část čtyřhlavého svalu stehenního (quadricepsu). Zároveň zde máte možnost procvičit i lýtkové svaly. Leg press pomáhá procvičit, posílit a zpevnit úpony kloubů i klouby samotné, proto je leg press vhodný pro každého sportovce, který se věnuje kolektivním a kontaktním sportům. Jedná se o základní a nejkomplexnější stroj pro procvičení svalových skupin dolní části těla. Oproti dřepům, které se dají cvičit s volnými váhami, je cvičení na stroji bezpečnější a méně náročné na techniku. Představuje pohodlnější cestu k formování svalů na spodní části těla. Leg press, tak představuje ideální alternativu pro lidi se zádovými problémy a také s kloubními problémy.

PŘEDKOPÁVÁNÍ V SEDĚ

stroj predkopavani s

Leg extension je určen pro procvičení stehenních svalových skupin především pak čtyřhlavého svalu stehenního (quadricepsu). Mimo jiné stroj pomáhá procvičit a posílit úpony kolenních kloubů i klouby samotné. Posilování na tomto stroji Vám tedy nenabízí pouze svalový objem, ale především zpevnění pohybového aparátu.

ZAKOPÁVÁNÍ V LEŽE

stroj zakopavani s

Prone leg curl je určen jak pro procvičení stehenních svalových skupin, tak i lýtkových. Obecnou výhodou posilovacích strojů je fakt, že svalové skupiny cvičíte izolovaně a bezpečně. Posilovací stroj zakopávání v leže není výjimkou. Zabrat dostane především přímý sval stehenní, dvojhlavý sval stehenní a svaly na zadní straně lýtek, zde především trojhlavý sval lýtkový a ostatní lýtkové svaly. Důsledkem správného cvičení je zpevnění nejen na úrovni svalů, ale i kloubů a šlach, to vede ke zpevnění celé spodní části těla. Díky tomu získáte větší odolnost vůči zranění.

POSILOVACÍ STROJ PRSA

stroj prsa s

Pec fly and rear delt je určen pro procvičení prsních svalových skupin především pak svalů deltového svalu, zabrat dostanou svaly šíjové svaly a ramenních svalů, dále procvičíte velký sval prsní, sval hákový a svaly rombické. Při cvičení dále zapojíte své tricepsy a bicepsy. Posilování prsních svalů má pozitivní dopad na dýchací cesty, zpevněním šíjového a prsního svalstva lze dosáhnout zvýšené rezistence proti úrazům, větší dynamiky pohybu a správného držení těla, což má dopad i na prevenci proti případným bolestem těla zad a páteře. Proto je vhodné tento stroj zařadit do kruhových tréninků ve cvičebním plánu.

POSILOVACÍ STROJ HORNÍ KLADKA NA ZÁDA

stroj zada s

Lat pulldown je určen, jak pro procvičení zádových svalových skupin, tak i pro procvičení šíje, bicepsů a tricepsů. Zabrat dostanou především trapézové svaly, široký sval zádový a svaly na rukou, zde především deltové svaly, trojhlavý sval pažní (triceps) a dvojhlavý sval pažní (biceps). Současně procvičujete i zdvihač páteře, který sice není tolik namáhán, ale protáhne se spolu s ostatními. Důsledkem správného cvičení je zpevnění nejen na úrovni svalů, ale i kloubů (v oblasti ramen) a šlach, to vede ke zpevnění celé spodní části těla. Díky tomu získáte větší odolnost vůči zranění. Cvičení a posilování zádových svalů má velice pozitivní dopad na celé tělo a vaši fyzickou kondici. Zpevněním zádového svalstva lze dosáhnout, mimo jiné, zvýšené rezistence proti úrazům, větší dynamiky v pohybu a zlepšeného držení těla, což má dopad i na prevenci proti případným bolestem těla, zad a páteře.

POSILOVACÍ STROJ VESLOVÁNÍ V SEDĚ

stroj vesla s

Vertical row je určen pro procvičení zádových svalových skupin. Posilujete především trapézové svaly, zabrat dostanou šíjové svaly, ramenní svaly, dále procvičíte velký sval rombický, sval deltový a široký sval zádový. Při cvičení dále zapojíte vzpřimovač páteře a samozřejmě bicepsy. Pokud pravidelně posilujete zádové svalstvo, má to pozitivní dopad na držení těla.

POSILOVACÍ KLEC

stroj klec s

Multifunkční stojan, poloviční silová klec, má společnou základní rámovou konstrukci, která umožňuje zaměnitelnost dílů a příslušenství. Stojan je zaměřen na cvičení s lavicí. Dobře poslouží i pro samostatný trénink s volnou vahou.

MULTIFUNKČNÍ VĚŽ INSIDE

stroj inslide s

Díky multifunkčnímu stroji INSIDE PANATTA si již uživatelé nemusí vybírat mezi stroji na budování síly (volné váhy) a stroji na dynamiku (kladkové stroje). Na tomto stroji je možné trénink kombinovat a cvičit jak silově, tak dynamicky. Hlavní přednost zde vychází z podstaty konstrukce, díky naprosté volnosti pohybu je možné trénovat cviky v naprostém souznění s normálními lidskými pohyby. Sportovci si na stroji mohou připravit trénink na míru dle svých potřeb a svého zaměření (golf, tenis ..).Uživatel si může neomezeně nastavit šířku i výšku kladek, proto nezáleží na fyzických parametrech jakéhokoliv uživatele, který stoj bude užívat.

INSIDE je kompletní řešení pro váš trénink. Nabízí více tréninkových možností než jakýkoliv jiný stroj v této třídě. Lze trénovat horní část těla, dolní část těla – izolovaně, nebo dohromady.
Jediné co Vás může limitovat, je Vaše fantazie!

SMITH MACHINE – MULTIPRESS S PROTIZÁVAŽÍM

stroj multi s

Profesionální MULTIPRESS SPORT ART s protizávažím - samotná osa je vyvážena na nulovou hmotnost. Už se nemusíte trápit s počítáním hmotnosti osy a hádáním přibližných čísel, veškerá váha s kterou cvičíte je pouze v kotoučích!

HYPEREXTENZE

stroj hyper s

Posilovací lavice Multi hyperextension. Posilovaní zádových svalů.

 

                                                                                          CARDIO ZÓNA

T645L Běhací pás – 3 krát

 stroj pas s

Nejvyšší linie Status z dílny SportsArt spadá do kategorie plně komerčních profesionálních strojů, které se vyznačují vysokou odolností a nejvyššími technickými parametry ve své kategorii.

CROSS TRENAŽÉR

Maximální zatížení: 181 kg
Měřič tepu: Dotykové senzory a hrudní pás
12 tréninkových programů, 4 úrovně obtížnosti
Elektromagnetická brzda

Profesionální indoorcyclingové kolo - 1 krát

stroj kolo s

Body Bike Supreme.
Body Bike je konstrukčně nejrobustnější profesionální spinningové kolo na trhu.